poniedziałek, 19 listopada 2012

jesienny konkursik

Od pewnego czasu zastanawiam się jak to jest z tymi składami kosmetyków. Bać się czy się nie bać tego co w nich siedzi ;) Idealnie dla mnie byłoby, jakby kosmetyk był naturalny i świetnie działał. Spotkałam się z takimi na swojej drodze. Często jednak jest tak, że w kosmetyku są zawarte potencjalnie szkodliwe składniki, a jednak kosmetyk jest skuteczny. I co wtedy? Stosować, nie stosować? Może lepiej nie wiedzieć co jest w składzie? Jak sądzicie?

Przygotowałam w związku tymi moimi dylematami kosmetycznymi dla Was mały konkurs. Do wyboru są dwa zestawy kosmetyków. Chciałabym poznać wasze zdanie.

Zapraszam serdecznie! :)))

Zestaw numer 1

Zestaw numer 2
Mała nagroda pocieszenia:

Regulamin:
1) Zabawa przeznaczona jest TYLKO dla publicznych obserwatorów mojego bloga.
2) Aby wziąć udział w zabawie należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy, w którym trzeba odpowiedzieć na dwa pytania oraz podać pozostałe dane zawarte w formularzu (nick, swój adres mailowy, wybór zestawu). Odpowiedzi w komentarzach pod postem nie będą brane pod uwagę.
3) Na zgłoszenia macie czas od momentu opublikowania tej notatki tj 19.11.2012 do 02.12.2012 włącznie.
4)Do wygrania są dwa zestawy kosmetyków oraz jedna nagroda pocieszenia.
5) Odpowiedzi wszystkich uczestników konkursu podzielę na dwie grupy, według wyboru preferowanego zestawu nagród (nr1 lub nr2). W każdej z grup zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania.
6)Nagroda pocieszenia zostanie wylosowana spośród wszystkich uczestników konkursu.
7)Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę
8) Wyniki konkursu ogłoszę 4.12.2012
9) Nagrody wysyłam na terenie Polski jak i również poza jej granice. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową. Wysyłka nagród nastąpi w ciągu tygodnia od momentu otrzymania przeze mnie adresów, na które mają być wysłane nagrody.
10) Konkurs jest organizowany i sponsorowany przez autorkę bloga bambiaboutbeauty.blogspot.com
11) Osoby niepełnoletnie proszę dodatkowo o przesłanie zgody rodziców na udział w konkursie. Mail znajduje się w zakładce "e-mail".
12)Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem warunków tego regulaminu
13) Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr4, poz. 27 z późn. zm)
10 komentarzy:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... .linkwithin_posts a div div { -webkit-border-radius: 60px; -moz-border-radius: 60px; border-radius: 60px; }